دانشگاه مدیپول استانبول

5/5 - (3 امتیاز)

[vc_row][vc_column width=”1/4″]

[cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_row][/vc_row][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

معرفی دانشگاه مدیپول استانبول

یکی از معتبرترین دانشگاه‌ های ترکیه است که در شهر استانبول واقع شده است. این دانشگاه در سال ۱۹۹۷ تاسیس شده و از آن زمان به بعد، به یکی از برترین مراکز آموزشی در ترکیه تبدیل شده است و مورد دانشگاه مدیپول استانبول مورد تایید وزارت بهداشت نیز قرار گرفته است.

دانشگاه مدیپول استانبول با بیش از ۱۵۰۰۰ دانشجو در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، یکی از بزرگترین دانشگاه ‌های ترکیه محسوب می‌ شود. این دانشگاه با بیش از ۱۰۰ بخش تحصیلاتی، امکانات آموزشی و پژوهشی عالی، همچنین دسترسی به منابع و تجهیزات پیشرفته، به دانشجویان خود فرصت‌ های بسیار عالی برای یادگیری و پژوهش فراهم می‌ کند.

دانشگاه مدیپول استانبول، به عنوان یکی از برترین دانشگاه‌ های ترکیه، در بسیاری از رشته ‌های تحصیلی مانند مهندسی، علوم پایه، علوم اجتماعی، هنر، طراحی و … برنامه ‌های تحصیلی بسیار عالی ارائه می ‌دهد. همچنین این دانشگاه با داشتن برنامه‌ های تحصیلی در سطوح مختلف، برای دانشجویان خارجی نیز فرصت ‌های یادگیری و پژوهش را فراهم می ‌کند.

با توجه به کیفیت آموزش و پژوهش در دانشگاه مدیپول استانبول، این دانشگاه به یکی از محبوب‌ ترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان خارجی تبدیل شده است. این دانشگاه با داشتن همکاری با دانشگاه ‌های بزرگ جهان، به دانشجویان خود فرصت ‌های یادگیری و پژوهش در سطح بین‌ المللی را نیز ارائه می‌ دهد.

در کل، دانشگاه مدیپول استانبول با کیفیت آموزشی و پژوهشی بسیار بالا، امکانات عالی و فرصت ‌های بین‌ المللی برای دانشجویان، به یکی از برترین دانشگاه ‌های ترکیه تبدیل شده است.

دانشگاه مدیپول کجاست؟

دانشگاه مدیپول استانبول (به ترکی: İstanbul Medipol Üniversitesi ) یک دانشگاه خصوصی در استانبول ترکیه است. این موسسه توسط بنیاد تحقیقات و بهداشت آموزش ترکیه در سال 2009 تاسیس شد. موسس این بنیاد فخرالدین کوجا است که وزیر بهداشت فعلی ترکیه است.

این دانشگاه از 12 دانشکده، 5 موسسه و 4 دانشکده فنی و حرفه ای تشکیل شده است. 37051 دانشجوی ثبت نام شده در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. تعداد دانشجویان مقطع کارشناسی 22526 نفر و تعداد دانشجویان کارشناسی ارشد 1766 نفر می باشد. تعداد دانشجویان مقطع کاردانی 12759 نفر می باشد. و تعداد دانشجویان خارجی 2854 است. حدود 1.213 دانشگاهیان در دانشگاه سخنرانی می کنند و 2.309 پرسنل اداری در دانشگاه کار می کنند.

این دانشگاه دارای 71 برنامه کارشناسی در 13 دانشکده است. بیست و چهار مورد از این برنامه ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

 تاریخچه دانشگاه مدیپول استانبول

دانشگاه مدیپول استانبول در 7 ژوئیه 2009 توسط بنیاد آموزش و سلامت مدیپولیتن (بنیاد بهداشت و تحقیقات آموزش و پرورش ترکیه امروزی) تاسیس شد و شخصیت حقوقی عمومی خود را به عنوان یک دانشگاه پایه به دست آورد. دانشگاه به فعالیت های آموزشی خود در پردیس های Haliç و Kavacık ادامه می دهد. علاوه بر این، دوره های تمرینی و دوره های کار آموزی دانشجویان در بیمارستان دانشگاه مدیپل برگزار می شود.

دانشکده حقوق دانشگاه مدیپول استانبول در سال 2015 به عضویت انجمن دانشکده های حقوق اروپا درآمد، جایی که دانشکده های حقوق در اروپا تحت فعالیت های مختلف گرد هم می آیند.

رتبه جهانی دانشگاه مدیپول

دانشگاه مدیپول در رتبه بندی دانشگاه های کشور ترکیه  در رتبه 100 و در بین دانشگاه های پایه بیستم در URAP (رتبه بندی دانشگاه ها بر اساس عملکرد تحصیلی است . در بین 188 دانشگاه دولتی و خصوصی  به رتبه 40 و رتبه 7 در دانشگاههای خصوصی صعود کرده است.

امکانات رفاهی دانشگاه مدیپول استانبول

در کل تاریخ جامعه مدرن، مفهوم دانشگاه به عنوان مهد دانش، جایگاه خرد و کارگاه انسانیت شناخته می شد. با این حال، تنها به کارگیری خرد واقعی در دانش کسب شده و الگوهای تصمیم گیری می تواند خوشبختی و آینده افراد را تضمین کند. بنابراین، هدف کارکنان دانشگاه مدیپول استانبول این است که “مسیر” را برای کسب خرد برای همه دانشجویان خود هموار کنند.

برای دستیابی به این هدف، IMU یک مدل یادگیری و آموزش نوآورانه را اقتباس کرده و یک “جامعه دانش” واقعی از دانشگاهیان موفق ایجاد کرده است. هر یک از اعضای هیئت علمی ما متعهد است که دانشجویان خود را مطابق با شرایط دنیای واقعی آموزش دهد و به آنها کمک کند تا اطلاعات و مهارت هایی را که برای شغلی درخشان برای آینده ای روشن تر نیاز دارند، کسب کنند. فناوری اطلاعات به طور گسترده در فرآیند آموزش استفاده می شود. دسترسی آسان دانش آموزان به کتابخانه های چند رسانه ای و همچنین آموزش آنها در کلاس های درس مالتی پلکس و کامپیوتر با تجهیزات پیشرفته باعث افزایش کیفیت آموزش و پژوهش می شود.

 

پردیس های دانشگاه مدیپول استانبول

پردیس شمالی Kavacık: در پردیس شمالی ساختمان ریاست اداری، مدرسه زبان و مدارس حرفه ای قرار دارد. پردیس همچنین تعدادی از امکانات از جمله مرکز ورزشی، رستوران ها، خوابگاه، کتابخانه، سالن های مطالعه، سالن های غذاخوری، آزمایشگاه ها، پارکینگ ها، مرکز پزشکی، خدمات مشاوره و مرکز تحقیقات رمر را پوشش می دهد.

پردیس جنوبی Kavacık: پردیس جنوبی شامل دانشکده پزشکی، دانشکده بین المللی پزشکی، دانشکده دندانپزشکی، دانشکده داروسازی، دانشکده بازرگانی مدیپول، دانشکده مهندسی و علوم طبیعی، دانشکده حقوق، دانشکده آموزش، دانشکده ارتباطات، دانشکده هنرهای زیبا، طراحی و معماری، دانشکده علوم بهداشتی، دانشکده علوم انسانی و اجتماعی، دانشکده علوم بهداشت، دانشکده های فنی و حرفه ای، دانشکده تحصیلات تکمیلی علوم قانونی، دانشکده فنی و مهندسی و علوم طبیعی، دانشکده علوم بهداشتی و تحصیلات تکمیلی علوم اجتماعی می باشد. علاوه بر این، پردیس تعدادی از امکانات از جمله سالن های کنفرانس، سازه های فرهنگی-هنری، کتابخانه، سالن های غذاخوری، مرکز خرید، آرایشگاه، کافه ها، خوابگاه ها، رستوران ها، مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه ها و غیره را پوشش می دهد.

پردیس هالیچ: پردیس هالیچ (شاخ طلایی) در شبه جزیره نزدیک هالیچ واقع شده است که یکی از قدیمی ترین بخش های استانبول است. در این پردیس کالج علوم بهداشتی و مدارس حرفه ای قرار دارد. همچنین امکانات متعددی نیز دارد.

مجتمع بیمارستانی مگا مدیپل: مجتمع بیمارستانی مگا مدیپول که بزرگترین سرمایه گذاری خصوصی پزشکی در ترکیه است، علاوه بر اینکه یک بیمارستان دانشگاهی است، یک مجموعه پزشکی متشکل از چهار شعبه مجزا است. همچنین به عنوان بیمارستانی با بیشترین تعداد شعبه در ترکیه از جمله بیمارستان آموزشی عمومی، انکولوژی، جراحی قلب و عروق و بیمارستان دندانپزشکی شناخته شده است. نه تنها دانشجویان دپارتمان های پزشکی دندانپزشکی، فیزیوتراپی و توانبخشی، مهد کودک، مدیریت مراقبت های بهداشتی در مقاطع کارشناسی، بلکه دانشجویان دانشکده فنی حرفه ای خدمات بهداشتی درمانی، که دارای چندین زمینه تخصصی هستند نیز در این بیمارستان آموزش می بینند. همچنین آموزش تخصصی پزشکی در کلینیک های بسیار مجهز بیمارستان در حال برگزاری است.

شهریه دانشگاه مدیپول استانبول

نام رشته زبان تدریس شهریه سالانه (دلار)
داروسازی ترکی 14,000
حقوق ترکی 9,000
پرستاری انگلیسی 7,500
پرستاری ترکی 7,000
فیزیوتراپی انگلیسی 9,000
فیزیوتراپی ترکی 6,500
تغذیه و رژیم غذایی ترکی 6,500
مدیریت بهداشت انگلیسی 6,500
مدیریت بهداشت ترکی 6,500
شنوایی سنجی ترکی 6,500
ارتز و پروتز ترکی 6,500
رشد کودک ترکی 6,500
مامایی ترکی 6,500
ارگوتراپی ترکی 6,500
گفتاردرمانی انگلیسی 6,500
گفتاردرمانی ترکی 6,500
مهندسی برق و الکترونیک انگلیسی 8,500
مهندسی پزشکی انگلیسی 9,500
مهندسی صنایع ترکی 7,000
مهندسی کامپیوتر ترکی 8,500
مهندسی عمران ترکی 7,000
مهندسی عمران انگلیسی 7,000
مدیریت بازرگانی انگلیسی 7,500
اقتصاد و امور مالی ترکی 7,000
تجارت بین‌المللی و امور مالی انگلیسی 7,000
تجارت بین‌المللی و امور مالی ترکی 7,000
سیستم‌های اطلاعات مدیریت انگلیسی 7,000
سیستم‌های اطلاعات مدیریت ترکی 7,000
مدیریت لجستیک انگلیسی 7,000
مدیریت لجستیک ترکی 7,000
مدیریت ترکی 7,000
روانشناسی انگلیسی 6,000
روان‌شناسی ترکی 6,000
علوم سیاسی و روابط بین‌الملل انگلیسی 6,000
علوم سیاسی و مدیریت دولتی انگلیسی 6,000
علوم سیاسی و مدیریت دولتی ترکی 6,000
معماری انگلیسی 8,500
معماری ترکی 6,500
طراحی صنعتی ترکی 6,500
معماری داخلی و طراحی محیطی انگلیسی 8,500
معماری داخلی و طراحی محیطی ترکی 7,500
طراحی ارتباطات بصری ترکی 6,500
غذا و هنر آشپزی ترکی 6,500
طراحی شهری و معماری منظر ترکی 6,500
روزنامه نگاری ترکی 6,000
روابط عمومی و تبلیغات انگلیسی 6,000
روابط عمومی و تبلیغات ترکی 6,000
رسانه و هنرهای تجسمی ترکی 6,000
رسانه‌های جدید و سیستم‌های ارتباطی ترکی 6,000
رادیو تلویزیون و سینما ترکی 6,000

لیست دانشکده های دانشگاه مدیپول

[cz_gap height=”20px”]

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][vc_toggle title=”دانشکده دندانپزشکی” style=”round_outline” color=”blue” size=”lg” custom_font_container=”tag:p|font_size:20|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]

برنامه درسی ما فرصت هایی را برای دانشجویان  فراهم می کند تا اصول اساسی را که برای کل دانش دندانپزشکی مهم است، بیاموزند. از دانشجویان  انتظار می رود که علوم پایه بهداشت را بیاموزند، در مهارت های بالینی مهارت داشته باشند و درکی از اصول حرفه ای و اخلاقی و همچنین استدلال و یادگیری مهارت های تصمیم گیری حیاتی داشته باشند که آنها را قادر به پیاده سازی دانش دندانپزشکی می کند.

اولویت دانشکده دندانپزشکی IMU تضمین سطح بالای آموزش با ارائه به روزترین اطلاعات و توسعه فناوری به دانشجویان است. بنابراین، ما در نظر داریم فرصت های تحقیقاتی را برای دانشجویان و کارکنان فراهم کنیم و در نتیجه به توسعه دانشگاهی در سطح بین المللی کمک کنیم.

مدت تحصیل در دانشکده دندانپزشکی پنج سال است که البته قبل از آن یک سال آموزش زبان انگلیسی برای افرادی که در آزمون مهارت مردود می شوند، در نظر گرفته میشود. در طول آموزش دندانپزشکی بعدی، حداقل 30٪ از دوره ها به زبان انگلیسی آموزش داده می شود.

دوره های سال اول شامل همایش ها و فعالیت های آزمایشگاهی و پیش بالینی در علوم پایه، آناتومی دندان، اکلوژن و مواد دندانی است. در سال دوم، از دانشجویان انتظار می رود که مهارت های پیش بالینی خود را توسعه دهند، یاد بگیرند که چگونه اصول علوم پایه در تنظیمات بالینی باید اعمال شود، و در برنامه های بالینی مشارکت داشته باشند. به دانشجویانی که دو سال اول را بگذرانند، دیپلم علوم پایه پزشکی اعطا می شود. در سال های سوم، چهارم و پنجم، دانشجویان درمان های اصلی بالینی را به صورت عملی همزمان انجام می دهند که مهارت های فنی و تشخیصی را بهبود می بخشد. دانشجویان باید حداقل دو درس انتخابی را انتخاب کنند که از دروس ارائه شده توسط همه بخش ها، از جمله دوره های مطالعات مستقل، تحقیق و موضوعات خاص انتخاب می شود.

بیمارستان دندانپزشکی IMU که اخیراً در پردیس شاخ طلایی افتتاح شده است، یکی از بزرگترین بیمارستان های منطقه است و خدمات بی عیب و نقصی را به بیماران خود ارائه می دهد.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”دانشکده داروسازی” style=”round_outline” color=”blue” size=”lg” custom_font_container=”tag:p|font_size:20|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]

هدف این دانشکده این است که  در آموزش داروسازی با برنامه درسی طراحی شده،برای آماده سازی فارغ التحصیلان داروسازی با تاکید بر یادگیری بالا و آموزش مبتنی بر متد روز جهان،به عنوان مدیران دارودرمانی در سیستم مراقبت های بهداشتی کشور بهترین باشند. داروساز قرن بیست و یکم مسئولیت مهمی در مدیریت درمان دارویی، مشاوره بیماران در مورد استفاده صحیح از داروها، و نظارت بر نتایج درمان دارویی دارد.

دانشکده داروسازی در این دانشگاه وقف آموزش و تحقیق در داروسازی و علوم دارویی می باشد. چشم انداز آموزش و تحقیقات داروسازی هیجان انگیز است و دانشجویان از تجربه خود در این بخش لذت خواهند برد.

این مدرسه تحصیلات کارشناسی را در رشته علوم دارویی ارائه می دهد. IMU همچنین تحقیقاتی را بر روی پیشرفت و درک داروها و مراقبت های بهداشتی و ایجاد داروهای جدید انجام داده است.

داروسازان فارغ التحصیل شده ازاین دانشگاه  بسیارتوانا و آماده مسئولیت پذیری می باشند،تا بتوانند با انجام تحقیقات، تحقیقی و تحلیلی به سلامت جامعه کمک کنند و دانش را بر اساس ارزش های اخلاقی افزایش دهند.

دانشکده داروسازی شامل یک برنامه پنج ساله است. این به دانشجویان اجازه آموزش و تحقیقات حرفه ای می دهد که آنها را قادر می سازد در زندگی حرفه ای خود نمره کسب کنند. دانشکده داروسازی دانشجویی را برای حرفه ای پیروز در رشته داروسازی تربیت می کند. برای آمادگی رضایت بخش، داروسازان آینده با دوره های علوم پایه آشنا می شوند. این مدرک به دانشجویان آموزش می دهد تا با مسئولیت مطلق در قبال نظارت بر داروها بر روی بیماران، پزشکان متبحر در علوم داروسازی شوند.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”دانشکده پزشکی” style=”round_outline” color=”blue” size=”lg” custom_font_container=”tag:p|font_size:20|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]یکی از نیازهای اولیه جامعه جهانی، پزشکانی هستند که با برنامه ریزی و اجرای تحقیقات علمی و دانشگاهی می دانند چگونه از جدیدترین تکنیک ها و پیشرفته ترین فناوری ها در مراقبت های بهداشتی استفاده کنند. با توجه به این واقعیت ها، هدف اصلی دانشکده پزشکی IMU ایفای نقش مهمی در ارائه و اکتشاف دانش در این زمینه است.

دانشگاه مدیپول با هدف رهبری در آموزش و تحقیقات پزشکی، دانشکده پزشکی IMU  در مرکز سلامت دانشگاهی مدرن شهری واقع شده است که یک محیط استثنایی را برای دانشجویان علاقه مند به علوم پایه، تحقیقات بالینی، سلامت عمومی و تحقیقات خدمات بهداشتی فراهم می کند.

دانشکده پزشکی IMU به دانشجویان پرشوری نیاز دارد که اشتیاق و خلاقیت را به کار خود بیاورند.

مدت تحصیل در دانشکده پزشکی شش سال قبل از یک سال آموزش زبان انگلیسی برای افرادی که در آزمون مهارت مردود می شوند، می باشد. در طول تحصیلات پزشکی موفق، حداقل 30٪ از دوره ها به زبان انگلیسی آموزش داده می شود.

برنامه های آموزشی دانشکده پزشکی مدیپول :

برنامه بسیار یکپارچه، سخنرانی ها را با کاربردهای آزمایشگاهی و بالینی ترکیب می کند.

تماس با بیمار در مراحل اولیه به بخشی جدایی ناپذیر از برنامه تبدیل می شود و ثابت می ماند.

برنامه های بالینی در بیمارستان آموزشی و آموزشی IMU، یکی از بزرگترین مجتمع های بیمارستانی خصوصی در ترکیه، ارائه می شود.

برنامه آموزشی دانشکده پزشکی IMU برای تربیت پزشکان مجهز به مهارت ها و دانش بالینی برای ارائه مراقبت های بهداشتی مدرن طراحی شده است. برنامه درسی علوم پایه در قالبی نوآورانه تدریس می‌شود که تکنیک‌های تدریس سنتی مانند سخنرانی‌ها را با سمینارهای مشکل گروهی کوچک و تمرین‌های آزمایشگاهی ادغام می‌کند. بر یادگیری خودراهبر و کار گروهی تاکید شده است.[/vc_toggle][vc_toggle title=”دانشکده فنی و مهندسی و علوم طبیعی” style=”round_outline” color=”blue” size=”lg” custom_font_container=”tag:p|font_size:20|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]دانشکده مهندسی دانشگاه مدیپول

مهندسان متخصصانی هستند که می توانند دانش و مهارت های خود را به طور خلاقانه برای حل مشکلات چالش برانگیز یا اختراع ابزارهایی برای پیشرفت فناوری و بهبود بشریت به کار گیرند. مهندسی هیچ مرزی ندارد و در همه رشته ها کار می کند. در نتیجه تاثیر آن در تمام جنبه های زندگی از جمله پزشکی، اقتصادی، آموزشی، نظامی و انرژی محسوس است.

این دانشکده با تعهد به ارائه بالاترین کیفیت آموزش و پژوهش صنعت محور در مهندسی، فناوری و علم می باشد. دانشگاه با چشم اندازی روشن از نوآوری تجاری سازی فناوری و تولید مهندسانی که آینده ما را شکل خواهند داد، تأسیس شده است. و همچنین برای دستیابی به این هدف با ارائه فرصتی به دانشجویان خود برای تجربه، تحقیق و یادگیری عملی از طریق برنامه های برجسته کارآموزی و تجربه عملی کار با صنعت برنامه ریزی است. با ایجاد مشارکت‌های مشترک با صنعت محلی و بین‌المللی و همچنین با سازمان‌های دولتی و آزمایشگاه‌های ملی، دانشجویان و اساتید مهندسی Medipol به رفع نیازهای حیاتی منطقه ما و فراتر از آن کمک خواهند کرد.

اگر به دنبال یک حرفه هیجان انگیز و پرارزش در دنیای تکنولوژی پیشرفته قرن بیست و یکم هستید. اگر می خواهید تأثیر مستقیم و مثبتی بر زندگی روزمره مردم داشته باشید؛ اگر می خواهید تصورات و ایده های خود را به بسیاری از واقعیت ها منتقل کنید. اگر می خواهید ریاضی و علوم را با نوآوری، برنامه های کاربردی دنیای واقعی، صنعت و جامعه مرتبط کنید، مهندسی انتخاب درستی است و دانشگاه MEDIPOL مکان مناسبی است.

ما بسیار هیجان‌زده و مشتاق هستیم که شما راتا رسیدن به یک تحصیل استثنایی با محیطی پرنشاط برای یادگیری و کشف فراهم کنیم. موفقیت شما ماموریت ما است.[/vc_toggle][vc_toggle title=”دانشکده علوم بازرگانی و مدیریت” style=”round_outline” color=”blue” size=”lg” custom_font_container=”tag:p|font_size:20|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]هدف اصلی  در دانشکده مدیریت مدیپول بالابردن دانشجویان تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد است که رهبران تجاری موفق آینده‌ای را توسعه ‌دهد که هم در بخش و هم در دنیای دانشگاهی تفاوت ایجاد ‌کنند.

هدف این دانشکده ارائه ارزش بالا به دانشجویان و جامعه از طریق متمایز کردن روش‌ها و دوره‌های آموزشی و یادگیری با مشارکت‌های فکری و حرفه‌ای قابل توجه است.

“هیچ چیز مهم تر از آنچه در کلاس های درس ما اتفاق می افتد” نیست، ما به کیفیت آموزش توجه بیشتری می کنیم.

جمله بالا شعار دانشکده مدیریت دانشگاه مدیپول است

اعضای هیئت علمی این دانشکده از حوزه های پژوهشی علمی و عملی می آیند. آنها نویسنده کتاب های بسیاری هستند و علاوه بر مجموعه ای از مقالات در روزنامه های روزانه در حوزه تجارت و امور مالی، مقالات آکادمیک می نویسند. آنها از یک روش آموزشی مناسب برای بومیان دیجیتال پیروی می کنند و به رویکرد حل مسئله پایبند هستند. برنامه درسی شامل پروژه های مشارکت اجتماعی است و این تعهد مدرسه به یادگیری مادام العمر و خودسازی است. در این دانشکده علاوه بر تحصیل در مقطع لیسانس و فوق لیسانس، فرصت دوگانه ای را به دانشجویان فراهم است. دانشکده مدیریت به خوبی از مزایای استانبول که مرکز مالی و قلب صنعتی ترکیه است، با دعوت از مدیران سطح بالا به کلاس‌های ما برای ارائه، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی استفاده می‌کند.[/vc_toggle][vc_toggle title=”دانشکده حقوق” style=”round_outline” color=”blue” size=”lg” custom_font_container=”tag:p|font_size:20|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]هدف دانشکده حقوق پرورش متخصصانی است که به درک کاملی از قانون و مشروعیت مجهز شده اند و می توانند به عنوان وکیل، دادستان و قاضی به جامعه کمک کنند.

مدت تحصیل چهار سال است و زبان آموزش 30 درصد انگلیسی و 70 درصد ترکی می باشد. همچنین به دانشجویان مشتاق دوره های فشرده یکپارچه آموزش زبان انگلیسی ارائه می شود.

دانشجویان حقوق IMU نیز تشویق می شوند در طول تحصیلات دانشگاهی خود در برنامه های گواهی در خارج از کشور شرکت کنند. با اساتید متخصص و کتابخانه ای که به سرعت در حال توسعه است، دانشکده حقوق IMU تبدیل به یک دانشکده برجسته خواهد شد که در آن دانشجویان ملی و بین المللی تحصیلات حقوقی واجد شرایطی را کسب خواهند کرد.

همزمانی تدریس دروس هنجاری فقهی با آموزش جنبه های فلسفی و علمی آن نه تنها به تعمیق دانش و تسهیل در جابجایی آنها در زمینه کمک می کند، بلکه آنها را به مهارت های تفکر انتقادی مجهز می کند.[/vc_toggle][vc_toggle title=”دانشکده پزشکی بین المللی” style=”round_outline” color=”blue” size=”lg” custom_font_container=”tag:p|font_size:20|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]زبان کل برنامه این دانشکده انگلیسی است. در کلاس مقدماتی، دانشجویان به مهارت زبان انگلیسی مورد نیاز برای مسائل حرفه ای، دانشگاهی و اجتماعی می رسند. پس از آن، آنها برنامه آموزش پزشکی را آغاز می کنند که ادغام افقی بین علوم پایه و همچنین ادغام عمودی بین علوم پایه و علوم بالینی در دوره پیش بالینی را فراهم می کند. در طول دوره بالینی، از طریق آموزش انفرادی با اعضای هیأت علمی در کلینیک‌های سرپایی و بستری، اتاق‌های عمل، بخش‌های اورژانس و مراقبت‌های ویژه، به دانشجویان تجربیات میدانی و قرار گرفتن در معرض پزشکی ارائه می‌شود.

به طور همزمان، دانشجویان در سال اول خود یک کریدور تحقیقاتی با ساختار نظری و عملی را شروع می کنند. پروژه تحقیقاتی ممکن است مربوط به علوم پایه یا بالینی باشد و در مراکز تحقیقاتی و بیمارستان های برتر ما انجام می شود. در پایان سال سوم، دانشجویان نتایج تحقیقات خود را به صورت گزارش علمی ارائه و منتشر می کنند.

دانشکده پزشکی بین‌المللی دانشگاه مدیپول استانبول، با کادر علمی برجسته و زیرساخت‌های جامع، مسیر را برای تربیت پزشکان دانشمندانی که علم پزشکی آینده را شکل خواهند داد، هموار می سازد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”دانشکده علوم ارتباطات” style=”round_outline” color=”blue” size=”lg” custom_font_container=”tag:p|font_size:20|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]دانشکده ارتباطات در دانشگاه مدیپول استانبول، ماموریت آموزش متخصصان ارتباطات را که در قلب تحول بزرگ تعریف شده به عنوان “عصر ارتباطات، اطلاعات، رسانه” هستند، پذیرفته است و فعالیت های آموزشی را در پنج بخش: روزنامه نگاری، رسانه های جدید انجام می دهد. و ارتباطات، رسانه و هنرهای تجسمی، روابط عمومی و تبلیغات (تدریس در دو بخش مجزا به زبان ترکی و انگلیسی) و رادیو، تلویزیون و سینما.

این دانشکده  قصد دارد آموزش ارتباطات با رویکرد آموزشی نوآورانه و یکپارچه که ترکیبی از تئوری و عمل، آزمایشگاه‌های تحقیقاتی مجهز به فناوری پیشرفته، استودیوهای انیمیشن، و کارگاه‌های ویرایش و طراحی پایه است، متمایز کند.

در راستای اهداف این دانشکده  دانشجویان  آموزش خود را در چارچوب اصل “تمرین در آموزش” و “آموزش در عمل” با برنامه های درسی متناسب با توسعه حوزه ارتباطی و انتظارات بخشی دریافت می کنند.

در مرکز رسانه Medipol ، که شامل تمام بخش‌ها می‌شود، دانشجویان در برنامه‌های کاربردی عملی شرکت می‌کنند. آنها روزنامه/مجله تولید می کنند، روی فیلم ها و فیلمنامه ها کار می کنند، اخبار رادیویی و تلویزیونی ایجاد می کنند، پادکست ها را تهیه می کنند و محتوایی از طراحی تا انیمیشن، از رسانه های سنتی تا محیط های رسانه دیجیتال تولید می کنند. آنها دانش فنی به دست آمده در کلاس را به تمرین حرفه ای در هر زمینه مورد نیاز رشته ارتباطات تبدیل می کنند.

اعضای هیئت علمی، متخصصان در زمینه های خود با روش های تحقیقاتی بین رشته ای و تجربه صنعت، نه تنها دانشجویان را در موضوعات فعلی بلکه در آینده در عصری که دانش به طور مداوم به روز می شود هدایت می کنند. آنها همچنین اهمیت زیادی برای ایجاد یک عادت تفکر انتقادی قائل هستند، درک اینکه فکر می تواند نه تنها با کلمات بلکه با تصاویر و صداها نیز بیان شود.

در دانشکده ارتباطات روش‌ها و استراتژی‌های آموزشی که مهارت‌های دانش‌آموزان را در کار فردی و تیمی، یادگیری مادام‌العمر، مشاهده و تحلیل، تفکر انتقادی و استفاده مؤثر از فناوری افزایش می‌دهد، اجرا می‌شود.

دانشکده ارتباطات در دانشگاه مدیپول استانبول فرصت‌هایی را برای دانشجویان خود برای برنامه‌های دو رشته‌ای (ÇAP) و فرعی ارائه می‌دهد و در تحرک دانشجویی اراسموس با دانشگاه‌های بین‌المللی از طریق توافق‌نامه‌های دوجانبه شرکت می‌کند. دانشکده ارتباطات  که ارتباط صنعت استانبول را معنادار می‌داند، از طریق ارتباط و روابط ذینفعان با شخصیت‌ها و سازمان‌های مهم در صنعت، یک محیط همکاری مستمر و پایدار برای دانشجویان را فراهم می‌کند.[/vc_toggle][vc_toggle title=”دانشکده بهداشت و سلامت” style=”round_outline” color=”blue” size=”lg” custom_font_container=”tag:p|font_size:20|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]دانشکده علوم بهداشتی شامل 11 برنامه دانشگاهی است که همگی به عنوان مشاغل رسمی توسط مقامات دولتی به رسمیت شناخته شده اند. بنابراین، کل این برنامه ها فرصت ترجیح بالاتر در زندگی حرفه ای را برای فارغ التحصیلان فراهم می کند و در عین حال هدف دستیابی به موفقیت های تحصیلی سطح بالا را حفظ می کند.

اکثر دانشجویان در این دانشکده در طول تحصیلات دانشگاهی برای انجام مطالعات علمی با کادر علمی دانشکده همکاری می کنند و این مطالعات باعث موفقیت ملی و بین المللی می شود. همچنین اعضای علمی معتبر ملی و بین المللی مسئولیت فرآیندهای آموزشی هر برنامه را بر عهده دارند. دانشجویان این امتیاز را دارند که در طول دوره ها و هر زمان که نیاز داشته باشند، اساتید بسیار تخصصی در دسترس باشند.

با توجه به تغییر نیازها و انتظارات، برنامه درسی هر برنامه به صورت دوره‌ای بازنگری می‌شود و مفهوم آموزش مادام‌العمر نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. آزمایشگاه های تحقیقاتی و مراکز کاربردی بالینی مدرن و مجهز از کلیه برنامه ها استفاده می کنند. بیمارستان دانشگاهی وابسته به این دانشکده یکی از بزرگترین و پیشرفته‌ترین بیمارستان‌ها در کل کشور و منطقه است.

به غیر از بسیاری از بیمارستان‌های نسبتا متوسط مرتبط با گروه سلامت مدیپول وجود این امکانات بر کیفیت فعالیت های بالینی و اداری دانشجویان تأثیر بسزایی دارد. تنوع برنامه ها و همکاری خوب بین آنها به همراه زیرساخت های فیزیکی و تحصیلی برتر از عواملی است که دانشجویان را قادر می سازد تا برای چالش های آینده آماده شوند.[/vc_toggle][vc_toggle title=”دانشکده معماری و طراحی” style=”round_outline” color=”blue” size=”lg” custom_font_container=”tag:p|font_size:20|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]فلسفه آموزش هنرهای زیبا در این دانشکده بر پایه سطح آموزشی با کیفیت بالا ساخته شده است که میراث فرهنگی  را با خلاقیت هنری همراه با دانش پیشرفته و تجهیزات فنی ترکیب می کند.

دانشکده هنرهای زیبا، طراحی و معماری، منابع خود را حداکثر برای آموزش متخصصان، هنرمندان، محققان و دانشگاهیان در رشته‌های مختلف به کار خواهد گرفت.[/vc_toggle][vc_toggle title=”دانشکده تعلیم و تربیت” style=”round_outline” color=”blue” size=”lg” custom_font_container=”tag:p|font_size:20|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]

دانشکده تعلیم و تربیت  در دانشگاه مدیپول استانبول که در سال 2015 تأسیس شد، پنج برنامه مختلف از جمله مشاوره و راهنمایی روانشناسی، آموزش زبان انگلیسی، آموزش ریاضی ابتدایی، آموزش پیش دبستانی و آموزش آموزش ویژه ارائه می دهد.

برنامه های دوگانه اصلی در دانشکده آموزش نیز موجود است. دپارتمان علوم تربیتی یک برنامه تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد که منجر به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در مشاوره روانشناسی و برنامه های تحصیلات تکمیلی راهنمایی مطابق با مقررات موسسه علوم اجتماعی می شود. هدف اصلی در این دانشکده تربیت معلمان و مربیان واجد شرایط برای تدریس در هر سطح آموزشی است. دوره های نظری و همچنین کاربردی که دانشگاه ارائه می دهد، معلمان آینده نگر را قادر می سازد حرفه ای شوند که دائماً با پیشرفت های علمی و فناوری اخیر در تماس هستند و تمایل و ظرفیت اعمال این پیشرفت ها را در فعالیت های آموزشی خود دارند. اجزای اصلی برنامه های کارشناسی شامل دوره هایی با تمرکز عملی است.

برنامه های تحصیلات تکمیلی بر دانش نظری پیشرفته در زمینه و تحقیقات کاربردی تخصصی تمرکز دارند. تأکید متعادل بر نظریه و کاربرد در سراسر برنامه ها حفظ می شود. هر برنامه دارای طیف گسترده ای از دروس انتخابی است که از طریق آنها دانشجویان یک برنامه آموزشی سازگار با علایق و توانایی های خود دریافت می کنند. این برنامه‌ها که برای تربیت دانش‌جویان به‌عنوان معلمان، مربیان و مشاوران شایسته ایجاد شده‌اند، نیازهای فیزیکی، حسی و اجتماعی دانش‌جویان را نیز برآورده می‌کنند. بنابراین امکان حضور در رویدادهای ورزشی، هنری و ادبی که توسط کانون‌های مختلف دانشجویی مدیریت می‌شود، برای دانشجویان دانشکده آموزشی فراهم می‌شود. تشویق دانشجویان به شرکت در برنامه های تبادل بین المللی نیز یکی از اصول اساسی دانشکده است.

[/vc_toggle][vc_row][/vc_row][/vc_row][vc_column][vc_column_text]

آدرس دانشگاه مدیپول کجاست ؟

[/vc_column_text][vc_gmaps link=”#E-8_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”][/vc_column]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *