ما که هستیم؟

درباره ما

مجموعه نستا فعالیت خود را در بخش صنعت ساختمان از سال 1376 آغاز نمود. اولین شرکت از مجموعه شرکت­های نستا، با عنوان “تکوین سازه سهند” در سال 1378 با رویکرد سرمایه­ گذاری در بخش صنعت ساختمان، شروع به کارکرد.

مجموعه سرمایه­ گذاری نستا توانسته پروژه های متعدد ساختمانی در استان­های تهران، البرز، آذربایجان، مازندران، همدان، اصفهان و … را با موفقیت به سرانجام برساند. از سال 1386 این مجموعه علاوه بر سرمایه ­گذاری در بخش ساختمان، بخش طراحی معماری را به مجموعه خود افزود و پروژه­ های متعددی با کاربری­های مسکونی، تجاری، اداری و درمانی با اتکا به دانش و مهارت بالای معماران و مهندسان مجرب خود به انجام رسانید.

موسسه نستا اپلای با هدف مهاجرت تحصیلی تاسیس گردیده است و همراه شما در تمام مراحل از تصمیم به ادامه تحصیل تا اسکان خواهد بود تا طی کردن این مسیر برایتان هموارتر شود.

هدف تیم ما ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره کامل همسو با رزومه و شرایط شما است تا بتوانید بهترین مسیر مهاجرتی خود را بیابید و آینده ای مطلوب را رقم بزنید.

موسسه نستا اپلای در زمینه مهاجرت تحصیلی آماده ارائه خدمات می باشد و همچنین مجموعه ما نماینده رسمی دانشگاههای برتر استانبول در ایران است .نستا اپلای دارای شعبات فعال در داخل و خارج از کشور می باشد.

مجموعه نستا با پشتوانه بیش از 25 سال پیشینه کاری موفق و تجربه ارتباط مستقیم با سرمایه­ گذاران و کارآفرینان ایرانی و خارجی و همچنین با توجه به روابط موثر در داخل و خارج از کشور،مفتخر است که در طول این مسیر  پشتیبان اعتماد شما باشد.