دانشگاه فاتح سلطان محمد واقف ترکیه

دانشگاه فاتح سلطان محمد واقف استانبول


امتیاز به این نوشته post

[vc_row][vc_column width=”1/4″]

[cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

 

دانشگاه فاتح سلطان محمد واقف

یک موسسه آموزش عالی خصوصی است که در سال 2010 توسط اداره کل بنیادهای جمهوری ترکیه تاسیس شد و هدف آن پیشرو بودن در آموزش عالی و تحقیقات ترکیه است. این دانشگاه در بخش تاریخی- اروپایی ترکیه واقع شده است. برای مهاجرت تحصیلی به ترکیه که یکی از کشور های است شما میتوانید هم شغل مناسب و هم بهترین دانشگاه را انتخاب کنید.
دانشگاه فاتح سلطان محمد یکی از بهترین دانشگاه‌ های خصوصی ترکیه است که در شهر استانبول واقع شده است. زندگی و تحصیل در یکی از بزرگترین و پیشرفته‌‌ترین شهرهای کشور ترکیه بی شک فرصتی استثنایی برای تجربه زندگی دانشجویی پر شور و هیجان است. این دانشگاه با امکانات آموزشی و رفاهی که در اختیار دانشجویان خود قرار میدهد، میتواند یکی از بهترین انتخاب‌ های شما برای تحصیل در کشور ترکیه باشد.

 

دانشگاه فاتح سلطان محمد واقف ترکیه
دانشگاه فاتح سلطان محمد واقف استانبول

معرفی دانشکده های دانشگاه سلطان محمد

دانشکده ادبیات

 1. تاریخ (ترکی)
 2. روانشناسی (ترکی، انگلیسی)
 3. ترجمه و مترجمی زبان انگلیسی (ترکی، انگلیسی)
 4. زبان و ادبیات ترکی (ترکی)

دانشکده تعلیم و تربیت

 1. آموزش زبان عربی (عربی)
 2. راهنمایی و مشاوره روانشناسی (ترکی)
 3. آموزش پیش دبستانی (ترکی)
 4. آموزش زبان ترکی (ترکی)

دانشکده هنرهای زیبا

 1. طراحی گرافیک (ترکی)
 2. هنرهای سنتی ترکیه (ترکی)

دانشکده علوم اسلامی

 1. علوم اسلامی (عربی)

دانشکده حقوق

 1. حقوق (ترکی)

دانشکده اقتصاد و علوم اداری

 1. مدیریت بازرگانی (انگلیسی)
 2. علوم سیاسی و روابط بین‌ الملل (انگلیسی)

دانشکده طراحی و معماری

 1. معماری (ترکی، انگلیسی)
 2. مرمت و تعمیر دارایی‌ های فرهنگی (ترکی)
 3. معماری داخلی (ترکی، انگلیسی)

دانشکده مهندسی

 1. مهندسی زیست پزشکی (ترکی، انگلیسی)
 2. مهندسی عمران (ترکی، انگلیسی)
 3. مهندسی کامپیوتر (ترکی، انگلیسی)
 4. مهندسی برق و الکترونیک (ترکی، انگلیسی)

رنکینگ دانشگاه فاتح سلطان در بین دانشگاه های ترکیه ۱۴۵ و در بین دانشگاه های جهان ۷۲۱۳ می‌باشد.

تحصیل در دانشگاه فاتح سلطان محمد

دانشگاه فاتح سلطان محمد یکی از بهترین دانشگاه‌ های خصوصی ترکیه است که در کلانشهر استانبول واقع شده است. زندگی و تحصیل در یکی از بزرگترین و پیشرفته‌‌ترین شهرهای کشور ترکیه بی شک فرصتی استثنایی برای تجربه زندگی دانشجویی پر شور و هیجان است. این دانشگاه با امکانات آموزشی و رفاهی که در اختیار دانشجویان خود قرار میدهد، میتواند یکی از بهترین انتخاب‌ های شما برای تحصیل در کشور ترکیه باشد. در این مقاله به معرفی دانشگاه فاتح سلطان محمد پرداختیم. از اینکه تا پایان با ما همراه بودید متشکریم.

فرم ارزیابی مهاجرت تحصیلی در صورتی که قصد مشاوره جهت ادامه تحصیل خود را دارید، می توانید این فرم را تکمیل نمایید. درخواست شما در زمان مناسب بررسی خواهد شد و در اولین فرصت یکی از کارشناسان ما از طریق ایمیل و یا تلفن با شما تماس خواهد گرفت و برای ادامه کار شما را راهنمایی خواهد نمود. همچنین کارشناسان نستا در ساعات اداری پاسخگوی تماس های تلفنی شما هستند.

این دانشگاه تا کنون مورد تایید وزارت علوم ایران قرار نگرفته است. زبان تحصیل در این دانشگاه ترکی و انگلیسی است. بنابراین دانشجویان موظف به ارائه مدرک مهارت زبانی معتبر هستند. در غیر این صورت میتوانند در دوره‌ های زبان اجباری که توسط دانشگاه برگزار میشود شرکت کنند.
دانشگاه فاتح سلطان نیز در برنامه تبادل دانشجویی اراسموس قرار دارد، دانشجویان میتوانند با شرکت در این برنامه شانس تحصیل در کشورهای اروپایی را داشته باشند.

اگر به دنبال تحصیل در یک دانشگاه با کیفیت و مقرون به صرفه هستید، با مشاورین نستا در ارتباط باشید تا کلیه کارهای مشاوره و اخذ پذیرش و اسکان برایتان در کمترین زمان ممکن انجام شود.

 

[vc_row][vc_column]

[cz_gap][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *