دانشگاه دمیر اوغلو بیلیم ترکیه

امتیاز به این نوشته post

[vc_row][vc_column width=”1/4″]

[cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

 

دانشگاه دمیر اوغلو بیلیم

دانشگاه دمیر اوغلو بیلیم از جمله دانشگاه های خصوصی کشور ترکیه می باشد‌. این دانشگاه در سال ۲۰۰۶ در شهر زیبای استانبول تاسیس شده است.
دانشگاه بیلیم به عنوان اولین دانشگاه بنیاد سلامت ترکیه تاسیس شد و دانشکده پزشکی این دانشگاه که وارث سنت ۳۰ ساله بیمارستانی است، از برجسته ترین دانشکده های پزشکی کشور ترکیه محسوب می شود.
این دانشگاه عضو انجمن های تبادل دانشجویی همچون اراسموس پلاس بوده و این موضوع شانس تحصیل دانشجویان در کشور های اروپایی را فراهم می آورد.

برای مهاجرت تحصیلی به ترکیه که یکی از کشور های است شما میتوانید هم شغل مناسب و هم بهترین دانشگاه را انتخاب کنید. زبان آموزشی دانشگاه بیلیم ترکی استانبولی بوده و از همین رو کلیه دانشجویان بین المللی جهت تحصیل در این دانشگاه می بایست به این زبان مسلط بوده و دارای مدرک معتبر زبان ترکی تومر (TOMER) باشند.

 

دانشگاه دمیر اوغلو بیلیم ترکیه
دانشگاه دمیر اوغلو بیلیم ترکیه

استفاده از تکنولوژی‌ های پیشرفته نیز از دیگر ویژگی‌ های دانشگاه بیلیم است. این دانشگاه دارای زیرساخت‌ های فناوری اطلاعات پیشرفته است که دانشجویان را قادر میسازد تا با استفاده از منابع آنلاین و ابزارهای دیجیتالی، تحصیلات خود را بهبود بخشند. در صورتی که قصد تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه‌ های خصوصی ترکیه را دارید این دانشگاه، انتخاب مناسبی خواهد بود. 

اگر به دنبال اقامت هستید باید بدانید که مهاجرت به تركيه از مسیرهای متفاوتی امکان پذیر می باشد. تحصیل، کار و سرمایه گذاری از روش های مهاجرت و اقامت ترکیه می باشند که طرفداران بسیاری نیز دارند.

معرفی دانشکده  و رشته های تحصیلی دانشگاه دمیر اوغلو بیلیم

  1. دانشکده پزشکی
  2. دانشکده علوم و ادبیات
  3. دانشکده علوم بهداشت
  4. لازم به ذکر است که این دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت و علوم ایران نمیباشد

امکانات فرهنگی و رفاهی دانشگاه دمیر اوغلو بیلیم

از امکانات این دانشگاه میتوان به سالن‌ های ورزشی، کلوپ‌ های دانشجویی، سالن‌ های تفریح و رقص، سالن مسابقات شطرنج، کتابخانه‌ های بزرگ و مجهز، آزمایشگاه‌ های تخصصی و درجه یک، بانک، پارکینگ، مرکز سلامت، امنیت قوی، سالن کنفرانس، خوابگاه‌ های خصوصی خارج از دانشگاه، کافه تریا و سالن غذاخوری اشاره کرد.
آزمون ورودی که این دانشگاه برای سنجش و ارزیابی دانشجویان خود انتخاب کرده است، آزمون جهانی اس ای تی (SAT) می باشد. همان طور که گفتیم زبان آموزشی این دانشگاه ترکی است و از همین رو می بایست دارای مدرک زبان تومر بوده و به این زبان تسلط کافی داشته باشید. دانشجویانی که به زبان ترکی مسلط نباشند می بایست در دوره های یک ساله آموزش زبان (دوره های حاضرلیک) که از جانب خود دانشگاه برگزار می شود شرکت کنند. رنکینگ جهانی این دانشگاه ۸۰۸۰ و رنکینگ کشوری این دانشگاه ۱۶۵ می‌باشد.

 

[vc_row][vc_column]

[cz_gap][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *