افتتاح دانشکده داروسازی دانشگاه آیدین استانبول

امتیاز به این نوشته post

دانشکده داروسازی دانشگاه آیدین در اواخر سال 2023 افتتاح شد و از شروع ترم جدید 2024 به پذیرش دانشجو از سراسر جهان اقدام کرده است.

دانشگاه آیدین استانبول در سال 2007 به عنوان یک دانشگاه خصوصی تأسیس شد. در حال حاضر این دانشگاه با 27.000 دانشجو در 5 پردیس خود به آموزش حرفه‌ای ادامه می‌دهد. دانشگاه آیدین دارای یک محیط آموزشی مدرن برای متقاضیان علم است.

مدرک فارغ‌التحصیلی دانشجویان داروسازی دانشگاه آیدین استانبول دارای تأییدیه وزارت بهداشت و درمان ایران است و همچنین یک برچسب (ECTS Label) و برچسب مکمل مدرک تحصیلی (DS Label) که توسط کمیسیون اروپا به مؤسسات آموزش عالی داده می‌شود. به این ترتیب فرصت‌های تحصیل و کار برای فارغ‌التحصیلان دانشگاه آیدین استانبول در کشورهای اتحادیه اروپا (EU) روز به روز در حال افزایش است.

با توجه به اینکه دانشکده داروسازی دانشگاه آیدین اولین سالی است که به پذیرش دانشجو اقدام کرده است شهریه های بسیار مناسبی نسبت به سایر دانشگاه ها در این رشته دارد که شما می توانید از طریق ارتباط با مشاوران نستا اپلای  از این فرصت استثنایی تا فرصت است بهره مند شوید.

جالب است بدانید که پذیرش در دانشگاه آیدین کاملا بدون آزمون است و هرساله هزاران دانشجوی بین‌المللی در این دانشگاه در شهر زیبای استانبول به تحصیلات عالی می‌پردازند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *