امتیاز به این نوشته post

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″]

[cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_row][/vc_row][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][vc_column_text]

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[/vc_column_text][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_row][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][vc_column_text]

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[/vc_column_text][/vc_row][vc_column][/vc_column]

[cz_gap][vc_row][vc_column][vc_column_text]

دانشگاه باهچه شهیر ترکیه

یکی از با کیفیت ترین دانشگاه های خصوصی ترکیه است که دروس خود را به زبان ترکی و انگلیسی ارائه می دهد. این دانشگاه صاحب نام ترکیه ای، مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران است. برای اخذ پذیرش شما باید نمره قبولی در آزمون های زبان ترکی و انگلیسی را کسب نمایید.

از آنجایی که دانشگاه باهچه شهیر برنامه های تبادل دانشجویی بسیاری با دانشگاه های کشورهای اروپایی و آمریکایی برقرار می کند، به یک دانشگاه با کیفیت با آینده ای روشن تبدیل شده است. سطح علمی و کیفی دانشگاه باهچه شهیر در سال های اخیر پیشرفت چشم گیری داشته و توانسته جایگاه خودش را در بین بهترین دانشگاه های خصوصی ترکیه تثبیت کند. با موسسه بین المللی نستا همراه باشید تا اطلاعات لازم و کافی از این دانشگاه را به دست بیاورید.

هزینه مهاجرت به ترکیه شامل هزینه‌ های مختلفی می‌باشد و بسته به نوع ویزای درخواستی شما و نوع اقامت شما در این کشور و بسته به شرایط خود شخص متغیر است و لذا نمیتوان هزینه کاملا دقیق و ثابتی را برای آن برآورد نمود اما هزینه‌ ها به صورت حدودی هستند. موسسه مهاجرت به ترکیه نستا با سال‌ها تجربه در کنار شما خواهد بود تا تمامی مراحل را به درستی طی کنید و در نهایت موفق به اخذ اقامت ترکیه شوید.

 

معرفی دانشگاه باهچه شهیر استانبول
معرفی دانشگاه باهچه شهیر استانبول

دانشگاه باهچه شهیر کجاست؟

دانشگاه باهچه شهیر در یکی از بهترین نقاط شهر زیبای استانبول ، منطقه بشیکتاش قرار دارد. تحصیل در این دانشگاه از یک طرف بخاطر سطح کیفی بالایی که دارد و از طرفی دیگر بخاطر موقعیتش در یکی از دوست داشتنی ترین شهرهای دنیا باعث شده که توجه دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا به این دانشگاه جلب شود. 4 پردیس دیگر دانشگاه باهچه شهیر در بشیکتاش شمالی ، بشیکتاش جنوبی ، گالاتا و گوزتپه قرار دارند که همگی آن ها جزو زیباترین و بهترین مناطق ترکیه هستند.

در اطراف دانشگاه با رویدادهای هیجان انگیز و جذاب روبرو می شوید به طور مثال موزه ی نیروی دریایی در نزدیکی این دانشگاه قرار دارد که به عنوان یک جاذبه ی بزرگ گردشگری لحظات شاد و مفرحی برای دانشجویان رقم می زند.

دانشگاه باهچه شهیر دانشگاهی با کیفیت است که بیش از 6800 دانشجوی بین المللی از آمریکا تا چین، از فرانسه تا کره جنوبی را در خود جای داده است. وقتی از ما پرسیده می شود که چرا از سراسر دنیا بسیاری از دانشجویان، دانشگاه باهچه شهیر را ترجیح می دهند، ما همیشه یک پاسخ داریم: “موقعیت مرکزی و قدرت بین المللی.”

رتبه دانشگاه باهچه شهیر استانبول

 • رتبه در آسیا: 350-301
 • رتبه پژوهشی جهانی : 1336
 • رتبه پژوهشی منطقه ای : 318
 • رتبه ملی : 13
 • رتبه دانشگاه در بین دانشگاه هایی که چشم انداز بین المللی دارند: 5
 • رتبه در بین دانشگاه های تازه تاسیس و جوان: 350-301

اخذ پذیرش و تحصیل در دانشگاه باهچه شهیر استانبول

دانشگاه باهچه شهیر زندگی رویایی شما را ممکن می سازد. تحصیل در این دانشگاه که جای خود را بین دانشگاه های به نام و بزرگ ترکیه باز کرده است، راه شما را برای ورود به جهانی مملو از فرصت های شغلی و تحقیقاتی هموار می کند. این دانشگاه با داشتن ۲۶,۵۰۰ فارغ‌التحصیل در ۱۰۶ کشور جهان و ۲۵,۴۰۰ دانشجو ی فعال به دنبال تبدیل خود به دانشگاهی در کلاس جهانی و بین المللی است. کادر علمی و پژوهشی بزرگ و گسترده ی دانشگاه باهچه شهیر استانبول به طور پیوسته علم و دانش خود را به روز می کنند و طبق جدیدترین متد های آموزشی پیش می روند تا از نظر پژوهشی دانشگاه در بهترین جایگاه خودش قرار بگیرد.

دانشگاه شما می تواند محل کارتان باشد. می پرسید چطور ممکن است؟ دانشگاه باهچه شهیر استانبول با بستن قرار داد با بیش از 1800 برند و شرکت داخلی و خارجی، موقعیت های شغلی بسیار مناسبی را برای دانشجویان خود فراهم کرده است.

معرفی دانشگاه باهچه شهیر استانبول

شهریه دانشگاه باهچه شهیر ترکیه

دانشگاه باهچه شهیر استانبول یک دانشگاه خصوصی است بنابراین شهریه اش نسبت به دانشگاه های دولتی گران تر است. اما از آنجایی که بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه فرصت های شغلی مناسبی رو به روی شما قرار میگیرد، هزینه کردن در این دانشگاه در نهایت یک برد بزرگ برای آینده تان محسوب می شود.

رشته زبان تحصیلی شهریه (دلار)
پزشکی انگلیسی 25000
داروسازی انگلیسی 15000
پرستاری انگلیسی 5740
پرستاری ترکی 5740
تغذیه و رژیم غذایی ترکی 5530
فیزیوتراپی و توانبخشی ترکی 5740
مهندسی عمران انگلیسی 8200
مهندسی کامپیوتر انگلیسی 8200
مهندسی برق-الکترونیک انگلیسی 8200
مهندسی صنایع انگلیسی 8200
معماری داخلی و طراحی محیطی انگلیسی 8200
حقوق ترکی 8200
اقتصاد انگلیسی 8200
کارتون و انیمه انگلیسی 7900
روانشناسی انگلیسی 8200

شهریه کارشناسی ارشد در این دانشگاه سالانه حدود 12000 دلار و شهریه دکتری سالانه 40000 دلار می باشد.

دانشکده های باهچه شهیر استانبول

دانشگاه باهچه شهیر ، 9 دانشکده ی تخصصی دارد که با اخذ پذیرش در این دانشگاه به راحتی می توانید در تاپ ترین رشته ها فارغ التحصیل و سپس مشغول به کار شوید. از آنجایی که این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران نیز هست، تحصیل در آن بهترین گزینه ای است که می توانید داشته باشید.

دانشکده های دانشگاه باهچه شهیر ترکیه به قرار زیر است:

دانشکده پزشکی دانشکده مهندسی دانشکده طراحی و معماری
دانشکده ارتباطات دانشکده علوم اجتماعی و اقتصاد دانشکده آموزش
دانشکده علوم سلامت دانشکده حقوق دانشکده دندان پزشکی

امکانات و تسهیلات دانشگاه باهچه شهیر

دانشگاه باهچه شهیر عضو برنامه تبادل دانشجو با دانشگاه های اروپایی  ” اراسموس ” نیز هست. این دانشگاه از طریق فرصت های مانند BAU GLOBAL  به دانشجویان این امکان را می دهد که در مراکز آموزشی درجه یک دنیا در شهرهای واشنگتن ، برلین، کیف، تورنتو، باتومی و … ادامه تحصیل دهند. بنابراین دانشگاه باهچه شهیر سکوی پرتابی است به سمت زندگی و کار در بهترین شهرهای اروپا و امریکا. همچنین این دانشگاه برنامه های تخصصی فوق برنامه برای تمامی مقاطع تحصیلی خود برگزار می کند.

از امکانات رفاهی این دانشگاه می توان به کتابخانه های مجهز ، آزمایشگاه های تخصصی ، قایق گشت زنی رایگان، کلاب های دانشجویی، محوطه ی طراحی شده و متناسب با نیاز دانشجویان، خوابگاه های ساکت و راحت، بوفه و کافه های جذاب، سالن غذا خوری، اینترنت رایگان، سالن های ورزشی مجهز ، استخر و بیمه درمانی نام برد.

معرفی دانشگاه باهچه شهیر استانبول

مقایسه دانشگاه باهچه شهیر با دانشگاه یدی تپه؟

این دو دانشگاه از لحاظ اعتبار هر دو دارای تاییدیه جهانی می باشند و در لیست وزارت بهداشت و علوم ایران قرار گرفته اند. دسترسی به پردیس اصلی دانشگاه باهچه شهیر واقع در بخش اروپایی منطقه بشیکتاش بسیار راحت تر از دانشگاه یدی تپه در بخش آسیایی استانبول می باشد. میزان شهریه رشته هایی مثل پزشکی، دندان پزشکی و فیزیوتراپی در دانشگاه باهچه شهیر بسیار کمتر از دانشگاه یدی تپه است. اما،  شرایط پذیرش دانشگاه یدی تپه بسیار راحت تر از باهچه شهیر است.

معرفی دانشگاه باهچه شهیر استانبول

در سال 1998 در منطقه بشیکتاش در قلب استانبول تاسیس شد و به همین دلیل لوگوی دانشگاه به قلب استانبول مشهور است. به عنوان یکی از دانشگاه‌های خصوصی معتبر ترکیه شناخته میشود. برای تحصیل در این دانشگاه میتوان در آزمون یورس دانشگاه باهچه شهیر شرکت کرد و یا نمره آزمون SAT  داشته باشید. همچنین امکان پذیرش بدون کنکور نیز در این دانشگاه وجود دارد.

 • دانشگاه باهچه شهیر ترکیه دارای  4 پردیس است که همگی در استانبول هستند.
 • پردیس اصلی دانشگاه در منطقه بشیکتاش واقع شده است و منظره ای زیبا ازهر دو بخش اروپایی و آسیایی استانبول دارد .
 • دانشگاه باهچه شهیر دارای  10 پردیس در سراسر جهان است که مهمترین آنها عبارتند از : ترکیه، آلمان، کانادا، آمریکا، گرجستان، قبرس ترکیه، اوکراین.
 • هدف این دانشگاه تبدیل شدن به یکی از 500 دانشگاه برتر جهان است.
 • دانشگاه باهچه شهیر توسط چندین کشور در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است مانند: ایالات متحده آمریکا، کانادا، ایران، کشورهای اتحادیه اروپا مانند سوئد، آلمان، ایتالیا ، کشور های عربی مانند عراق ،اردن ،لبنان، سوریه.
 • دانشگاه باهچه شهیر مورد تایید وزارت بهداشت ایران و مورد تایید وزارت علوم ایران میباشد ، لذا یکی از دانشگاه های پر طرفدار بین متقاضیان ایرانی میباشد.

شرایط تحصیل و شهریه رشته های پزشکی

شهریه رشته پزشکی و دندانپزشکی سالانه 25 هزار دلار است و رشته داروسازی در دانشگاه باهچه شهیر ترکیه ارائه نمیشود. اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کشور ترکیه را دارید اما نمیدانید از کدام روش باید اقدام کرد، با صرف کمی وقت و مطالعه این مقاله به اطلاعات خوبی دست پیدا می کنید. در نهایت نیز می توانید سؤالات خود را با مشاوران تحصیل در ترکیه موسسه مهاجرتی ما در میان بگذارید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap height=”70px”]

[cz_gap height=”70px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_title id=”cz_29602″]

آدرس دانشگاه باهچه شهیر استانبول روی نقشه کجاست؟

 

[/cz_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gmaps link=”#E-8_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”][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *