دانشگاه صباح الدین زعیم استانبول

امتیاز به این نوشته post

[vc_row][vc_column width=”1/4″]

[cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][cz_gap height=”25px”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap height=”70px”][cz_gap height=”70px”][vc_column_text]

دانشگاه صباح الدین زعیم

دانشگاه صباح الدین زعیم در سال ۲۰۱۰ در شهر زیبای استانبول، به عنوان یک دانشگاه غیرانتفاعی تأسیس شده است و توسط شورای آموزش عالی ترکیه تایید شده است. این دانشگاه در ۲۴ آوریل ۲۰۱۰ به طور رسمی فعالیت خود را در دو پردیس مرکزی Halkalı و پردیس Altunizade آغاز کرده است. ماموریت دانشگاه صباح الدین زعیم، ارتقا سطح تحقیقات علمی و رتبه ملی و بین‌ المللی، در میان دانشگاه‌ های مشابه است.

همچنین این دانشگاه تلاش میکند تا در زمینه تحقیقات بین‌ المللی پیشرو باشد و دانش‌ آموزان خود را برای تبدیل شدن به افراد برجسته، همراه با تفکر انتقادی و آمادگی برای فعالیت در جایگاه‌ های شایسته و مهم، حمایت کند. دانشگاه صباح الدین زعیم دارای هفت دانشکده است که در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو میپذیرند.

هزینه مهاجرت به ترکیه شامل هزینه‌ های مختلفی می‌باشد و بسته به نوع ویزای درخواستی شما و نوع اقامت شما در این کشور و بسته به شرایط خود شخص متغیر است و لذا نمیتوان هزینه کاملا دقیق و ثابتی را برای آن برآورد نمود اما هزینه‌ ها به صورت حدودی هستند موسسه مهاجرت به ترکیه نستا با سالها تجربه در کنار شما خواهد بود تا تمامی مراحل را به درستی طی کنید و در نهایت موفق به اخذ اقامت ترکیه شوید.

 

 دانشگاه صباح الدین زعیم استانبول

 

معرفی دانشکده های صباح الدین زعیم

دانشکده های این دانشگاه عبارتند از:

  • دانشکده تعلیم و تربیت
  • دانشکده حقوق دانشکده
  • علوم انسانی و اجتماعی
  • دانشکده علوم اسلامی
  • دانشکده علوم بازرگانی و مدیریت
  • دانشکده فنی و مهندسی و علوم طبیعی

دانشکده علوم بهداشت دانشگاه صباح الدین زعیم برای افرادی که به زبان ترکی مسلط نیستند نیز بسیار مناسب است. زیرا امکان تحصیل در آن به زبان انگلیسی نیز وجود دارد. در این صورت باید قبل از ارسال درخواست برای دانشگاه در یکی از آزمون‌ های زبان بین‌ المللی معتبر مانند آیلتس یا تافل شرکت کنید. این دانشگاه با ارائه بورسیه‌ های مختلف و شرکت در برنامه‌ های تبادلی توانسته به‌ خوبی در دانشجویان ایجاد انگیزه کند. از طرفی کمک‌ های مادی و معنوی مختلف این دانشگاه به پژوهشگرانی که سعی بر ارتقای سطح علمی این دانشگاه دارند باعث شده است که تا این لحظه در حدود ۵۰۰ مقاله معتبر از این دانشگاه در نشریات معتبر سراسر جهان به چاپ برسد. رنکینگ این دانشگاه در بین دانشگاه های ترکیه ۱۱۷ و در بین دانشگاه های جهان ۵۶۱۴ میباشد.

دانشگاه صباح الدین زعیم با مشارکت در برنامه تبادل دانشجوی اراسموس پلاس فرصت‌ های طلایی برای پیشرفت تحصیلی و علمی دانشجویان و هیئت‌ علمی خود فراهم کرده است. این دانشگاه از طریق اراسموس پلاس میتواند با ۱۳۰ دانشگاه در ۳۸ کشور مختلف تبادل اعضا داشته باشد. دانشجویان، اساتید و حتی برخی از کارکنان دانشگاه از طریق این برنامه میتوانند به کشوری که در اراسموس پلاس مشارکت داشته باشد رفته و آموزش‌ های ویژه خود ببینند. البته اساتید خود میتوانند آموزش‌ دهنده نیز باشند و تجربه تدریس در کشوری خارجی را تجربه کنند.

دانشگاه صباح الدین زعیم از جمله مراکز آموزشی است که امکانات بسیار کامل و با کیفیتی را در اختیار دانشجویان قرار میدهد. این دانشگاه دارای سالن‌ های ورزشی و بدنسازی متعدد است که انواعی از رشته‌ های ورزشی در آنها آموزش داده میشوند. امکان استفاده آزاد از آنها نیز وجود دارد. به‌ علاوه در این دانشگاه زمین گلف و میدان تیراندازی با کمان نیز وجود دارد. از طرف دیگر صباح الدین زعیم با ارائه کمک‌ های جسمانی و روانی به دانشجویان سعی بر این دارد که آنها را در بهترین وضعیت سلامتی نگه دارد. خوابگاه‌ های با فضای تمیز، گرم و صمیمی در کنار سالن‌ های غذاخوری باکیفیت این دانشگاه خیال دانشجویان را از لحاظ تأمین بدیهیات زندگی آسوده کرده است. و در آخر دانشگاه صباح الدین زعیم صرفاً بر ارائه دانش تمرکز ندارد. مسئولان این دانشگاه حداکثر سعی خود را به کار میگیرند که سطح علمی این دانشگاه بالا باشد و بالا بماند و در عین‌ حال در تلاش هستند تا محیطی شاد، زیبا، پویا و بی‌ نقص برای دانشجویان فراهم کنند.

امکانات رفاهی و فرهنگی دانشگاه صباح الدین زعیم

دانشگاه صباح الدین زعیم در تلاش است تا در راستای آموزش باکیفیت برای دانشجویان خود امکانات رفاهی و فرهنگی مناسبی را فراهم کند. برخی از امکانات رفاهی و فرهنگی دانشگاه صباح الدین زعیم عبارتند از:

  • کتابخانه‌ای مجهز و بزرگ
  • خدمات پزشکی و سلامت بویژه برای دانشجویان معلول
  • امکانات ورزشی شامل مرکز تناسب اندام، زمین گلف، استادیوم، سالن ورزشی سرپوشیده، زمین تنیس، تنیس روی میز، قایقرانی در دریاچه، منطقه تیراندازی با کمان و زمین بسکتبال و والیبال
  • فعالیت‌ های فرهنگی شامل برگزاری جشنواره‌ ها، نمایشگاه‌ ها، کنفرانس‌ ها و سخنرانی‌ های علمی
  • خدمات مسکن و خوابگاه‌ های مدرن و مجهز

مدارک ثبت نام دانشگاه صباح الدین زعیم استانبول

  • نامه پذیرش
  • پاسپورت یا کارت شناسایی
  • اصل دیپلم دبیرستان (اگر مدارک به زبان انگلیسی یا ترکی نباشد، ترجمه محضری الزامی است)
  • اصل کارنامه دبیرستان (اگر مدارک به زبان انگلیسی یا ترکی نباشد، ترجمه محضری الزامی است)
  • گواهی معادل‌سازی (Denklik Belgesi)
  • عکس های پرتره x4
  • رسید پرداخت شهریه (اگر به‌صورت 100٪ بورسیه تحصیلی دریافت کرده‌اید، پرداخت شهریه نیاز نیست)
  • گواهی مهارت زبان (در صورت نیاز)
  • 2 عدد توصیه‌نامه
  • انگیزه‌نامه
  • مجوز اقامت

شهریه دانشگاه صباح الدین زعیم

نام رشته شهریه (دلار)
آموزش زبان عربی 7.000
معماری 7.000
مدیریت کسب‌وکار 7.000
مهندسی کامپیوتر 7.000
اقتصاد 7.000
مهندسی برق 7.000
آموزش زبان انگلیسی 7.000
راهنما و مشاوره روانشناسی 7.000
مدیریت سلامت 7.000
تاریخ 7.000
مهندسی صنایع 7.000
معماری داخلی و طراحی محیط 7.000
کسب‌وکار و امور مالی بین‌المللی 7.000
اقتصاد و دارایی اسلامی 7.000
علوم اسلامی 7.000
حقوق 7.000
پرستاری 7.000
تغذیه و رژیم غذایی 7.000
علوم سیاسی و روابط بین‌الملل 7.000
آموزش پیش‌دبستانی 7.000
روانشناسی 7.000
آموزش ریاضی متوسطه 7.000
مددکاری اجتماعی 7.000
جامعه‌شناسی 7.000
مهندسی سخت‌افزار 7.000
تدریس آموزش ویژه 7.000
آموزش زبان ترکی 7.000
[/vc_column_text][cz_gap height=”70px”][cz_gap height=”70px”][cz_title id=”cz_58450″]

آدرس دانشگاه صباح الدین زعیم کجاست؟

 

[/cz_title][cz_gap height=”70px”][vc_gmaps link=”#E-8_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”][/vc_column][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_column][/vc_column]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *