امتیاز به این نوشته post

بیمارستان بهداشت دهان و دندان دانشگاه باهچه شهیر (BAU) در بشیکتاش استانبول افتتاح گردید که این بیمارستان مجهز به جدیدترین دستگاه‌های روز و به همراه کادر متخصص دانشگاهی به بهره‌برداری رسید.

دانشگاه باهچه شهیر (BAU) سرمایه‌گذاری قابل توجهی در بخش سلامت دهان و دندان انجام داده است. در بیمارستان این دانشگاه تشخیص و درمان با کارکنان متخصص، دستگاه‌های پیشرفته، هوش مصنوعی و پزشکی دیجیتال انجام می‌شود.

پیشرفته ترین بیمارستان دندانپزشکی

تمامی مراحل  از تشخیص تا درمان در بیمارستان بهداشت دهان و دندان BAU انجام می‌شود که دارای 183 یونیت دندانپزشکی، 2 اتاق بیهوشی عمومی، کلینیک اورژانس، کلینیک‌های دندانپزشکی چند رشته‌ای و آزمایشگاه ساخت پروتز است. در این بیمارستان در روز تقریباً 1500 بیمار می‌توانند خدمات درمانی با بالاترین کیفیت دریافت کنند. همچنین دانشجویان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه باهچه شهیر آموزش‌های تئوری و دندانپزشکی دیجیتال و آموزش عمل بالینی مبتنی بر هوش مصنوعی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه باقچه شهیر در افتتاح این بیمارستان گفت :هدف اولیه برای بیمارستانمان این است که ساختاری مطمئن داشته باشیم که در عرصه ملی و بین‌المللی بیشترین  رضایت ازخدمات بالا داشته باشند .دانشجویان ما  از 133 کشور مختلف در دانشگاه است. با توجه به جایگاه دانشگاه درسطح جهان می‌توانیم گردشگری سلامت را با بیمارستان خود در کشور احیا کنیم.»

همچنین  در مورد خدماتی که ارائه خواهند کرد، اظهار داشت: بیمارستان ما مجهز به فناوری مدرن است و کلیه درمان‌ها را در تمام شاخه‌های دندانپزشکی ارائه می‌دهد. از همان ابتدا برنامه‌ریزی کردیم که به بیماران بین‌المللی خود از کودک تا بزرگسال بهترین خدمات را ارائه بدهیم. جالب است بدانید تمام درمان‌ها به سرعت در یک ساختمان واحد انجام می‌شود.و روزانه قادر است  1500 بیمار خدمات دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *